Poradce s výběrem mikiny

Je kapuce na mikině stále IN?

Kapuce na mikině je rozhodně stylová a proč ji nevyužít. Je praktická, když vás najednou nečekaně překvapí déšť. Mikiny s kapucí rozhodně mají co nabídnout a hodí se zejména pro podzimní a jarní využití.

Vybrat si mikinu s kapucí či bez ní? To je otázka, na kterou vám chceme odpovědět. Neexistuje žádné pravidlo, zda zvolit model s kapucí nebo bez ní. Pravdou však je, že pokud chcete mikinu pro zimní použití pod bundu nebo kabát, je praktičtější bez kapuce. Naopak pro typické jarní a podzimní využití mikin je kapuce velmi praktická a rozhodně neubírá mikině na moderním designu.

S kapucí vás nepřekvapí ani nenadálý déšť

Sportovní i stylové pánské mikiny si můžete dopřát v obou variantách. Zvolíte-li mikinu s kapucí, nepřekvapí vás ani nenadálý déšť, který se takřka kdykoli na jaře či na podzim objeví. Kapuce je praktická a podtrhuje styl mikiny. Obvykle padne ideálně na hlavu a díky natahovacím šňůrkám si ji můžete sami utáhnout dle potřeby.

Šňůrky pro utažení kapuce mohou barvou podtrhnout styl mikiny

Pánské mikiny jsou moderní s kapucí i bez ní, kapuce však poskytuje navíc praktickou ochranu před dešťem. Díky kvalitním materiálům moderních mikin jako je bavlna, elastan či polyester, jsou mikiny pružné a zároveň pevné. Rovněž kapuce je velice variabilní a nijak nepřekáží. Co se designu týče, právě například šňůrky ke kapuci mohou podtrhnout styl mikiny díky odlišné barvě, která může být kontrastem k celkověmu barevnému provedení mikiny.

Kapuce u mikiny je rozhodně "in" a navíc praktická

Také u sportu se kapuce určitě hodí. U pánských mikin sportovních je stejně užitečná jako u těch stylových. Mikinu můžete mít v podstatě pro běžné chození či jako pohodlné sportovní oblečení. S kapucí vás tak nepřekvapí ani nečekaná přeháňka. Rozhodně kapuce na mikině neubírá designu a jsou určitě "in". Takže neváhejte, pánské mikiny s kapucí nebo bez ní, záleží to jen na vás. Podzimní nabídky mikin nabízejí právě většinu modelů s kapucí, taktéž jako jarní.

V zimě lepší mikina bez kapuce, kterou oblečete pod zimní oblečení

Pouze v případě užití mikiny pod zimní bundu či kabát sáhnete pravděpodobně po mikině bez kapuce. Ale je to vše na vás, kapuce je rozhodně "in" na každé moderní pánské mikině. Takže odpověď na nadpis článku je určitě ano, kapuce na mikině je "in" a praktická zároveň. Rozmanitá nabídka mikin na Internetu navíc poskytne mnohdy velmi atraktivní ceny.