Poradce s výběrem mikiny

Trendy v barvách pánských mikin

Pánské mikiny můžete mít v mnoha barvách. Světlejší nebo tmavší, s decentním vzorem nebo stylovou motivovou grafikou. S pánskými mikinami budete vždy styloví v každé barvě.

U pánských mikin je volba zcela na vás, neřídí se žádnými pravidly ani konvencemi. Záleží jen na vás, zda dáte přednost mikině tmavší s decentnější barvou nebo třeba světlé se vzorem či designovou grafikou. Pánské mikiny jsou sportovním a stylovým oblečením, proto vám dovolují zvolit si zcela dle vašeho přání.

Trendy barev pánských mikin dávají rozmanitost

Trendy v barvách pánských mikin se odráží v daném stylu. Moderní jsou jak jednobarevné mikiny, tak doplněné například o pestré prvky. Elegantně působí také vzory, například jemné tmavé proužky na světlém podkladu. Zvolte si zcela dle libosti.

Nebojte se kontrastu barev, mikina bude živější a upoutá

Moderní jsou kontrasty, takže rozhodně se nebojte kombinací tmavých a světlých barev, mikina bude o to zajímavější a upoutá častěji lépe než například zcela černá. Často stačí maličkost, například proužek či odlišná barva šňůrek na kapuci, pokud si zvolíte mikinu s kapucí. Kontrast dodá zajímavý design a celkově jej oživí.

Moderní jsou kontrasty i decentní jednobarevné mikiny

Nelze zcela určitě říct, jaké barvy pánských mikin jsou nejlepší, lze však říct, že moderní jsou jak kontrastní motivy, tak jednolitá elegantní barva. Světlé či tmavé odstíny, na tom příliš nesejde. Hlavně, abyste si vybrali správnou velikost mikiny a cítili se v ní pohodlně k běžnému nošení i ke sportu. Trendy barev pánských mikin jsou rozmanité, moderní mikinu můžete mít v mnoha barvách a vymanit se tak ze všedního stereotypu originálně barevně laděnou mikinou.

Pánské mikiny sportovní i stylové, ve stylové grafice i elegantní barvě

Pánské mikiny lze rozdělit na stylové a sportovní. Zatímco sportovní jsou určeny ke sportovnímu využití, stylové pro běžné chození. Co se barev týče, u sportovních se častěji setkáme s pestřejšími kontrasty barev, stylové zase plní decentní styl spolu například se stylovou grafikou. Obojí však jsou moderní pánské mikiny, jejichž barvy doplňují stylový střih. Nebojte se jít cestou originality a pořiďte si mikinu, jaká se vám líbí. Tmavá, světlá, s grafikou či plná barevných kontrastů. Trendy ukazují smysl pro vlastní kreativitu a volbu. A to samozřejmě nejen u pánských mikin, ale spousty dalšího oblečení.

Mikiny jsou moderní a stylové v jakékoli barvě, ukažte svůj styl

U mikin vás neváží žádná pravidla, proto (nejen) barvu máte zcela ve vlastních rukou. Pánská mikina barvou i střihem může odrážet zcela váš osobitý styl.