Tipy na pánské mikiny

Stylová kapuce a zapínání na zip?

Pánské mikiny můžete mít v mnoha stylech. Co třeba s kapucí a praktickým zapínáním na zip? Proč ne, obojí je praktické a zároveň stylové.

Mezi pánskými mikinami najdete různá provedení. Moderní mikiny se kromě barvy liší i v celkovém provedení. Můžete mít mikinu bez rozepínání nebo rozepínací na zip, s kapucí nebo bez ní. Co takhle spojit oba prvky do jedné mikiny? Získáte tak velmi praktickou mikinu takřka do každého počasí, nejen na jaro a podzim, klidně to může být stylová letní mikina.

Kapuce i zip je na mikině praktickou i designovou záležitostí

Pánské mikiny jsou stylové a moderní. Vybrat si můžete z mnoha barevných stylů, jednobarevné nebo se stylovou graifkou. Mezi základní parametry kromě správné velikosti mikiny patří také zda je vybavena kapucí a rozepínáním. Obojí je velmi praktické a nijak neubírá na designu, ba naopak.

Díky kapuci i zapínání na zip je mikina univerzální

Rozepínání na zip je velmi praktické. Počasí se může neustále měnit a proto se díky rozepínání snadno můžete mikinu rozepnout či zapnout. Rozepínání na zip je pohodlné. Hodí se jak pro stylové mikiny pro běžné nošení, tak pro sportovní modely. Taktéž kapuce je velice praktická a nepřekvapí vás ani nenadálá přeháňka. Mikiny s kapucí a rozepínáním jsou moderní a univerzální takřka pro každé počasí. Hodí se na jaře i na podzim, tak také v létě například na výlety či pro letní večery. Avšak například jako mikinu pod zimní bundu si patrně vyberete bez zipu i bez kapuce.

Design tvoří i barva šňůrky ke kapuci

Proto záleží na tom, jak chcete mikinu nosit. Pánské mikiny s kapucí a zapínáním na zip jsou praktické a pohodlné, v moderním designu. Vyberte si přesně podle představ. Kapuce navíc můžete dodat zajímavý design, když například šňůrky na její utažení jsou v kontrastní barvě oproti celkovému provedení. Díky zapínání zase máte možnost si kdykoli mikinu rozepnout a zapnout podle počasí, což určitě oceníte. Mikiny mají mnoho podob, stylové zapínání na zip spolu s kapucí tvoří pohodlnou a praktickou dvojici pro každou moderní mikinu.

Moderní mikiny s kapucí a zipem jsou praktické, vyberte si sami

Můžete se samozřejmě rozhodnout i pro pánskou mikinu bez kapuce a bez zapínání, obojí je však velmi praktické. Mikina se hodí pro muže každého věku, vždy je stylová a elegantně moderní. Vyberte si velikost, barvu mikiny i styl provedení přesně podle přání.